Kezdőlap

Archívum

Bemutatkozás

Csikota József

Alapfokú Művészeti Iskola

Szakképző Iskola

Eredmények

Rendezvények

Zenekarok

Tánccsoportok

Munkatársak

Kapcsolatok

Galéria

Közzététel

Elérhetőségek

VERSENYEREDMÉNYEK 

A MEGELŐZŐ TANÉVEKBEN

Magán Zeneiskola

Makó

VERSENYEREDMÉNYEK 2018/2019

Időpont

Verseny

Eredmény

Versenyző

Felkészítő tanár

2019.
május 26.

VII. Nemzetközi Rézfúvós verseny

Pancsova, Szerbia

I. díj

Antal Tamás

(trombita)

Papp Miklós

I. díj

Dobos Norbert

(tuba)

Nagy Zsolt

I. díj

Joó Ferenc Dávid

(harsona)

Papp Miklós

I. díj

Fábián Gergő Ábel

(tuba)

Papp Miklós

I. díj

Eperjesi Mátyás Sándor

(baritonkürt)

Papp Miklós

I. díj

Farkas Otília

(kürt)

Krátky Richárd

I. díj

Fejes Dávid

(tenorkürt)

Krátky Richárd

I. díj

Tóth Alex

(baritonkürt)

Süli Tamás

I. díj

Juhász Márk Mihály
(baritonkürt)

Süli Tamás

I. díj

Erdei Csaba

(trombita)

Papp Miklós

I. díj

Juhász Tímea Melinda

(trombita)

Papp Miklós

I. díj

Szénási Írisz Napsugár

(kürt)

Krátky Richárd

II. díj

Szabó Patrik

(trombita)

Süli Tamás

II. díj

Seres Tamás

(kürt)

Krátky Richárd

II. díj

Madár Alina Zoé

(trombita)

Süli Tamás

II. díj

Veszelovszki Eszter

(trombita)

Süli Tamás

2019.

május 17.

Muzika Balkanika

Mórahalom

Ezüst minősítés

Juhász Márk Mihály
(baritonkürt)

Süli Tamás

Különdíj

Péter Balázs Zsolt

(trombita)

Süli Tamás

Dicséret

Angyal Levente

(fagott)

Sajtos Szilvia

Dicséret

Antal Tamás

(trombita)

Papp Miklós

Dicséret

Eperjesi Mátyás Sándor

(baritonkürt)

Papp Miklós

Dicséret

Erdei Csaba

(trombita)

Papp Miklós

Dicséret

Farkas Otília

(kürt)

Krátky Richárd

Dicséret

Fejes Dávid

(tenorkürt)

Krátky Richárd

Dicséret

Gárgyán Fanni

(fagott)

Pappné Pataki Andrea

Dicséret

Hajdu Dóra

(trombita)

Süli Tamás

Dicséret

Horváth Mónika

(fagott)

Pappné Pataki Andrea

Dicséret

Juhász Tímea Melinda

(trombita)

Papp Miklós

Dicséret

Krobák Zalán

(kürt)

Krátky Beáta

Dicséret

Madár Alina Zoé

(trombita)

Süli Tamás

Dicséret

Nacsa Levente

(fagott)

Krátky Beáta

Dicséret

Nagypál Zoltán Dominik

(harsona)

Papp Miklós

Dicséret

Punca Szandra

(trombita)

Krátky Beáta

Dicséret

Seres Tamás

(kürt)

Krátky Richárd

Dicséret

Szabó Patrik

(trombita)

Süli Tamás

Dicséret

Szénási Írisz Napsugár

(kürt)

Krátky Richárd

Dicséret

Torma Bodza

(fagott)

Pappné Pataki Andrea

Dicséret

Tóth Alex

(baritonkürt)

Süli Tamás

Dicséret

Veszelovszki Eszter

(trombita)

Süli Tamás

Arany minősítés

Onion Brass Sextett

 

Antal Tamás

(trombita)

Erdei Csaba

(trombita)

Juhász Tímea Melinda

(trombita)

Eperjesi Mátyás Sándor

(baritonkürt)

Nagypál Zoltán Dominik

(baritonkürt)

Fábián Gergő Ábel

(tuba)

Papp Miklós

Különdíj

Dumbo Quartett

 

Eperjesi Mátyás Sándor

(baritonkürt)

Juhász Márk Mihály

(baritonkürt)

Nagypál Zoltán Dominik

(baritonkürt)

Fábián Gergő Ábel

(tuba)

Papp Miklós

Dicséret

Fagottosock

 

 

Angyal Levente

Torma Bodza

Horváth Mónika

Gárgyán Fanni

 

Pappné Pataki Andrea

Sajtos Szilvia

2019.
május 9-10.

„Rözögtessük mög!”

Dél-alföldi
Szóló és Páros táncok
II. Országos Versenyfesztiválja

Deszk

Ezüst minősítés

Csókási Csaba

 

Kispéter Éva

 

2019. március-április

Költészet napi rajzverseny

Kiszombor 

„Kedvenc versem” kategória

I. hely

Farkas Zsófia

Oláh Nóra

„Kedvenc versem” kategória

II. hely

Katona Réka

Rónainé Török Csilla

„Kedvenc versem” kategória

II. hely

Szabó Anna

„Kedvenc versem” kategória

III. hely

Ludányi Péter

„Kedvenc versem” kategória

III. hely

Ludányi Ákos

„Ady Endre költészete” kategória

I. hely

Varga Eszter

„Ady Endre költészete” kategória

II. hely

Naszradi Réka

„Ady Endre költészete” kategória

III. hely

Farkas Csamangó Gréta

„Ady Endre költészete” kategória

III. hely

Simon Gina

„Ady Endre költészete” kategória

különdíj

Dinka Barbara

„Ady Endre költészete” kategória

különdíj

Kovács Otília

„Ady Endre költészete” kategória

különdíj

Horváth Laura

2019. március-április

„ÍGY JÁTSZUNK MI!”

címmel rendezett JUBILEUMI ORSZÁGOS RAJZPÁLYÁZAT

Makó 

Alsó tagozat

 

Különdíj

István Szonja Mira

Oláh Nóra

Alsó tagozat

 

Különdíj

Koncz Réka

Alsó tagozat

 

II. hely

Vízhányó Olívia

Felső tagozat

 

Különdíj

Dobó Daniella

Rónainé Török Csilla 

Felső tagozat

 

Különdíj

Budai Márk

Felső tagozat

 

Különdíj

Süveg Merse

Felső tagozat

 

Különdíj

Naszradi Réka

Felső tagozat

 

Különdíj

Petrik Gellért

Felső tagozat

 

Különdíj

Kovács Otília

Felső tagozat

 

I. hely

Telek Henriett

Oláh Nóra

Felső tagozat

 

I. hely

Czékmán Lili Rebeka

Felső tagozat

 

II. hely

Szokol Bettina

Rónainé Török Csilla

Felső tagozat

 

III. hely

Haszilló Vanessza

Peták Mária

Felső tagozat

 

V. hely

Bartos Renáta

Rónainé Török Csilla

Felső tagozat

 

V. hely

Kúsz Kiara Hanna

Peták Mária

2019.
április 26.

XXI.

MAROS MENTI FESZTIVÁL

Deszk

Bronz

A Magán Zeneiskola és a Magyarcsanádi Református Általános Iskola Néptánccsoportja

Hajnal János

2019.
április 16.

VI. Csongrád Megyei Fafúvós Verseny

Szentes

II. hely

Gárgyán Fnni

(fagott)

Sajtos Szilvia

Dicséretesen szerepelt

Angyal Levente

(fagott)

Pappné Pataki Andrea

Dicséretesen szerepelt

Horváth Mónika

(fagott)

Dicséretesen szerepelt

Torma Bodza

(fagott)

2019.
április 14.

II. In Medias Brass Rézfúvós Kamarazenei Fesztivál és Verseny

Szentendre

Különdíj

Dumbo Quartett

 

Eperjesi Mátyás Sándor

(baritonkürt)

Juhász Márk Mihály

(baritonkürt)

Nagypál Zoltán Dominik

(baritonkürt)

Fábián Gergő Ábel

(tuba)

Papp Miklós

2019.
április 3.

IV. Abonyi Országos Trombita- és Rézfúvós Kamarazenei Fesztivál

Arany minősítés

Onion Brass Sextett

 

Antal Tamás

(trombita)

Erdei Csaba

(trombita)

Juhász Tímea Melinda

(trombita)

Eperjesi Mátyás Sándor

(baritonkürt)

Nagypál Zoltán Dominik

(baritonkürt)

Fábián Gergő Ábel

(tuba)

Papp Miklós

2019. március 22.

XXI.

Deszki

Maros Menti Fesztivál

Alsó tagozat

 

Ezüst

Rácz Kirill Roland

(gitár)

Rónainé Török Csilla

Alsó tagozat

 

Bronz

Katona Jázmin

(zongora)

Horváth Andrea

Alsó tagozat

 

Dicséret

Dósa Zamira

(szóló népdal)

Bába Hajnalka

Alsó tagozat

 

Dicséret

Patály Linett Anikó

(szóló népdal)

Felső tagozat

Harmónia Gitártrió:

 

Borsos Norbert

Gera Bazsó

Márton Levente

Rónainé Török Csilla

Felső tagozat

 

Bronz

Nagy Levente

(zongora)

Horváth Andrea

Felső tagozat

 

Bronz

Rácz Fanni Vivien

(zongora)

Felső tagozat

 

Dicséret

Debreczeni Anita

(zongora)

Felső tagozat

 

Dicséret

Krátky Lili Noémi

(zongora)

Felső tagozat

 

Dicséret

Restás István

(zongora)

Felső tagozat

 

Dicséret

Márton Levente

(szóló népdal)

Bába Hajnalka

2019.

március

9-10.

XI. Országos

és Interregionális Tavaszi Gitártalálkozó

(Szeged)

Nívódíj

Harmónia Gitártrió:

 

Borsos Norbert

Gera Bazsó

Márton Levente

 

Rónainé Török Csilla

Nívódíj

Rácz Kirill Roland

Kiemelt dicséret

Tóth Bojtorján András

Bujdosó Géza

2019.

március
8-10.

 

XIII.

Országos Zeneiskolai
Kürtverseny

(Kisújszállás)

Különdíj

Krobák Zalán

Krátky Beáta

Különdíj

Seres Tamás

Krátky Richárd

Dicséret

Farkas Otília

Krátky Richárd

2019.

március 6. 

XXIX.

Csongrád Megyei Kortárszenei Találkozó

(Szentes) 

Kiemelt nívódíj

Ágoston Boglárka

(zongora)

Horváth Andrea 

Kiemelt nívódíj

Krátky Lili Noémi

(zongora)

Kiemelt nívódíj

Nagy Levente

(zongora)

Kiemelt nívódíj

Rácz Fanni Vivien

(zongora)

Kiemelt nívódíj

Rácz Kevin Csaba

(ütő)

Siska Anita

 

Nívódíj

Balázs Levente Imre

(ütő)

Nívódíj

Katona Jázmin

(zongora)

Horváth Andrea

Dicséret

Horváth Mónika

(fagott)

Pappné Pataki Andrea

2019. február 2.

II. Kecskeméti Regionális Ütőhangszeres Verseny

II. hely

Balázs Levente Imre

Siska Anita

 

 

 

A növendékeket zongorán
Horváth Andrea
tanárnő kísérte

Különdíj

Rácz Kevin Csaba

2018.

december

„Az Én CSALÁDI KÖRöm - a jövőben”
diák alkotópályázat

(Makó)

Alsó tagozat

 

Különdíj

Baranyi Dóra

Oláh Nóra

Alsó tagozat

 

 

I. hely

Molnár Dániel

Alsó tagozat

 

 

I. hely

Dinnyés Áron

Alsó tagozat

 

 

III. hely

Neparáczki Máté

Alsó tagozat

 

 

Dicséret

Juhász Mirtill

Alsó tagozat

 

 

Dicséret

Molnár Emese

Felső tagozat

 

I. hely

Farkas-Csamangó Gréta

Rónainé
Török Csilla

Felső tagozat

 

I. hely

Simon Gina

Felső tagozat

 

II. hely

Adai-Simon Vivien

Felső tagozat

 

II. hely

Dinka Barbara

Felső tagozat

 

II. hely

Farkas Regina

Felső tagozat

 

IV. hely

Domján Roxána

Felső tagozat

 

IV. hely

Domján Zóra

 

Felső tagozat

 

Dicséret

Herskovics Eszter

2018. november

Református Iskolák Országos Kézműves Találkozója (Tiszakécske) 

Kézműves kategória Ezüst minősítés csapatban 

Andor Rebeka

Haszilló Vanessza Laura

Láposi Fruzsina Martina

Peták Mária
és
Plecha Ibolya

2018. október

„Családi lajstrom” rajzpályázat

József Attila Városi Könyvtár

(Makó)

I. díj
(első korcsoport)

Tóth Panka

Oláh Eleonóra

II. díj
(első korcsoport)

Juhász Zita Mariann

I. díj

(második korcsoport)

Koncz Réka

III. díj

(második korcsoport)

Molnár Dániel

2018. szeptember

„Ott lobog a trikolor,

éljen a honvéd” országos képzőművészeti pályázat

(Budapest)

Az ország legjobb alkotásainak egyike, kiállításra került a Stefánia Palotában.

Trutz Nikoletta

Oláh Eleonóra